10BUC LC LC Conector UPC/APC Lustruit 1 Metru Lungime SM G652D MM, OM2/OM3/OM4 Duplex Core 3.0 mm LSZH Fibra Optica Patch Cord

Disponibilitate: In stoc

SKU: n241

92.40lei

50PCS LC LC Conector UPC/APC Lustruit 1 Metru Lungime SM G652D MM, OM2/OM3/OM4 Duplex Core 3.0 mm LSZH Fibra Optica Patch Cord

Descriere produs:

Un ptachcords poate fi împărțită în trei componente esențiale, conector, cablu și procesul de fabricație.Aceste trei domenii, toate contribuie la performanța unui patch cord, dar mai presus de toate, procesul de fabricație este cel care definește performanța de asamblare.

Caracteristici:

Pierdere de inserție scăzut și pierdere profit mare

Cablul de patch-uri pot fi personalizate în funcție de cerințele specifice ale clientului

Stricte de testare a calității: IL și RL 100% de testare.

Toate materialele sunt conforme cu standardul RoHS.

Aplicație:

De telecomunicații sau de comunicații de Date

Telecomunicații, industria Militară, Medicală,

CATV, LAN, MAN, WAN, de Testare și Măsurare

Integrarea sistemelor Feroviare, de Metrou și de Rețea de Acces

Fibra la Interior (FTTX) Test

Despre noi:

Shenzhen Skylynn Comunicare Limimted este un lider in industria de providingGCS (Generice de Cablare Sistem), cum ar fi produse de fibra optica si sistem de Cablare LAN produse, expertiza inginerie și servicii integrate pentru comunicații de date și rețele de telecomunicații industrie din 2007. Noi proiectarea, fabricarea și instalarea de astfel de produse care furnizorii de servicii de comunicații nevoie pentru a oferi de mare viteză de voce, video și date, servicii pentru clienții lor.Experiența noastră vastă în proiectarea și aplicarea traversează toate piețele, de Telecomunicații, de Bandă largă și fără Fir, pentru Utilități de energie Electrică, OEM, Întreprinderi și Rețele Private.Aproape 10 de ani experiență în producția masivă de fibre optice ansambluri asigură încredere stabilitate de înaltă calitate și performanțe excelente ale produselor sale.Obține reputație bună în toți acești ani de la clienți în jurul pământului pentru scurt interval de timp, livrare rapidă și în timp util după-servicii.

Atelierul nostru:

Produsele noastre principale:

FAQ:

Diametrul Cablului 3.0 mmNumărul De Model DX 3.0 MMTemperatura de funcționare -40 ~ +80℃Element De Lungime 1mPierderea De Returnare ≥55dbPierdere de inserție ≤0.3 dbJacheta Material LSZHCertificare ROHSNume De Brand SKYLYNNTip Conector LC/UPCTip De Fibre G652D/OM2/OM3/OM4Origine NC(de Origine)

Etichete: cablu ftth, cd dvd player laptop, apc sc, fantoma metru, DJI, apc upc, 1x16, bnc kit, Duplex Repetor, crăciun fier autocolant.

Scrie o recenzie

Rating